O nas

Wedding factory to agencja ślubna tworzona przez ludzi z pasją. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeżeli marzycie o ślubie jak z bajki, dobrze trafiliście. Misją naszej firmy jest dążenie do wymierzonego celu.

Pragniemy:

  • Inspirować
  • Wywoływać uśmiech
  • Dawać poczucie bezpieczeństwa
  • Odciążać od nadmiaru obowiązków i sytuacji stresowych
  • Współpracować na zasadach partnerstwa, a do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie
  • Sprawiać by każdy ślub i wesele były wyjątkowe , jedyne w swoim rodzaju
  • Wreszcie sprawiać by dzień ślubu był dniem jak z marzeń

DLACZEGO MY?

Uroczystości organizowane przez Wedding factory są stylowe i gustowne, przygotowywane ze smakiem, jednocześnie dopasowane do Was i waszych oczekiwań. Podążamy za najnowszymi trendami, ale również dbamy o tradycje kulturowe. Każde zlecenie jest dla nas indywidualne, a uroczystości wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Agencja Wedding factory cały stres, niespodzianki oraz ogrom pracy związane ze ślubem bierze na siebie! Pragniemy by Para Młoda, z którą współpracujemy mogła cieszyć się każdą wyjątkową chwilą i miała pewność, że uroczystość przebiegnie zgodnie z planem.

Znajomość branży i doświadczenie jakie posiadamy pozwoli zaoszczędzić Wam niewłaściwych decyzji oraz podsunąć ciekawe i trafne rozwiązania. Dzięki współpracy z naszymi konsultantami ślubnymi zaoszczędzicie zarówno czas i pieniądze. To my zajmiemy się wszystkim za was. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy wiemy jak efektownie zarządzać budżetem ślubnym.

Dzięki współpracy z naszą agencją możecie liczyć na rabaty i bonusy u wykonawców ślubnych.

Jesteście zapracowani, ciągle brakuje wam czasu? Może mieszkacie za granicą, a ślub ma odbyć się Polsce i potrzebujecie pomocy ? A może nie wiecie jak zabrać się za przygotowania do ślubu, nie macie pomysłu, nie wiecie jak szukać miejsca na wesele, firmy dekoratorskiej, oprawy muzycznej? Skontaktujcie się z Wedding factory! Pomożemy !

Działamy na terenie Trójmiasta i okolic.